Augusztus 29–31. MűvészetMalom
A Vajda Lajos Stúdió művészeinek szervezésében zajló rendezvény, a műfaj egyetlen hazai fesztiválja idén már tíz éves. A kísérletező alkotók elismert országos seregszemléje három napon át zajlik a MűvészetMalomban.
A performance-ok és koncertek mellett az Űrkollázsok, a Mellékhatás és az Alsó lépcsőn utazni tilos című kiállítások, fényfestészeti akció szerepelnek programjában. A fesztivál alatt a Non-Stop vetítőben többek között Bada Tibor emlékfilmet, valamint a Marskirálynő című filmet vetítik.
Péntek
15.00 – 15.50 TUA (nagyszínpad)
16.00 – 16.50 PRESSZÓ TANGÓ LIBIDÓ (nagyszínpad)
17.00 – 18.00 ÚJ LÁTÁSMÓD FÚZIÓ (nagyszínpad)
17.30 MOHA (szabadszínpad, Duna-korzó)
18.20 – 19.20 LYUHÁSZ LYÁCINT BT. (nagyszínpad)
19.00 CLUB ERA (szabadszínpad, Duna-korzó)
19.20 – 20.00 SZATMÁRI BOTOND ÉS SZÉCSI ANDRÁS performance (romszárny)
20.20 – 21.40 POP IVÁN (nagyszínpad)
21.00 KAREN CAROLL (szabadszínpad, Duna-korzó)
21.40 – 21.55 JUHÁSZ R. JÓZSEF (SK) performance (romszárny)
22.00 MICHAEL MURIN (SK) performance (romszárny)
22.30 BÓCI ALPÁR, (romszárny)
23.00 MEMPHIS (csőszínpad)
23.00 G-BEER (szabadszínpad, Duna-korzó)
23.30 BODY META performance (csőszínpad)
00.20 MC RIBBENTROP (csőszínpad)
Szombat
16.00 – 16.50 FANTOM FUNK (nagyszínpad)
17.00 – 18.00 KVARK (nagyszínpad)
18.00 KIND OFF BEAT (szabadszínpad, Duna-korzó)
18.20 – 19.10 DIGÉP (nagyszínpad)
19.10 KETTŐS TAMÁS ÉS A VAD SZAMARAK Csőszínpad
19.30 – 20.30 KOROG (nagyszínpad)
20.00 BLUES TÉR 10. (szabadszínpad, Duna-korzó)
20.50 – 21.50 LOPUNK (nagyszínpad)
21.00 – 02.00 NEONEON FÉNYFŐTÉR4 (Fő tér)
21.50 – 22.20 FE LUGOSSY LÁSZLÓ, SZIRTES JÁNOS performance (romszárny)
22.00 BELEZNAY ENDRE ÉS A DZSIN (szabadszínpad, Duna-korzó)
22.20 – 22.50 KOVÁCS ISTVÁN performance (romszárny)
22.50 KÁRÓ CSOPORT: Huszka Levente, Tatár Balázs, Turóczi Nóra performance (romszárny)
23.10 – 00.10 FLASH (csőszínpad)
00.30 – 01.30 BÜDÖSÖK (csőszínpad)
Vasárnap
16.30 – 17.10 ANGEL STREET (Nagyszínpad)
17.30 – 18.20 NEMJUCI (nagyszínpad)
18.00 3DO+ (szabadszínpad, Duna-korzó)
18.40 – 19.30 TÓTH VIKTOR TERCETT (nagyszínpad)
19.50 – 20.30 TUDÓSOK (nagyszínpad)
20.00 KUGLI (szabadszínpad, Duna-korzó)
20.30 HANG-O-MON (csőszínpad)
21.00 – 21.50 EF ZÁMBÓ HAPPY DEAD BAND (nagyszínpad)
22.00 – 22.20 SZURCSIK JÓZSEF performance (romszárny)
22.00 ROOTS KOMPAKT (szabadszínpad, Duna-korzó)
22.30 – 22.50 HUGYECSEK BALÁZS, RIZMAYER PÉTER, KECSKÉS TIBOR performance (romszárny)
23.00 SMIRGL (csőszínpad)
24.00 KRAKATAU (csőszínpad)